A jégpályán is egy a világunk!

Meghívást kaptunk a Vas Kakasok IC/HC Győr Amatőr OB IV-es felnőtt jégkorong csapatától a Győri Jégsport Központba az április 23-24-i szezonzáró jeges családi hétvégére.

A csapat tagjai szerették volna megadni a mi kacifántos gyerekeinknek is azt az élményt, hogy a kerekesszékekben ők is körözhetnek, sőt még akár száguldozhatnak is a jégen.

A gyerekek és a nagy gyerekek (az apukák és anyukák) is nagyon élvezték a korizást. A bajnokcsapat tagjai felváltva és lelkesen tolták a kacifántosokat. A gyerekek még hokiütőt is ragadhattak, illetve az ülőhokit is ki lehetett próbálni.

A szezonzáró hétvégén különböző versenyek is zajlottak, az ezekből összegyűlt bevételt teljes egészében alapítványunk részére ajánlották fel a szervezők!