Hírek

Hírek

Hajóztak a kacifántosok

Programok Kezdőoldal /  A „Fogyatékos személyek helyi, regionális és országos szervezeteinek szakmai programjainak támogatása 2021” pályázatunk utolsó programja volt a legnépszerűbb a családok körében. Második alkalommal találkoztunk Csobayné Pintér Évával, a Gyere Győrbe Tematikus Városnézések és Élményprogramok vezetőjével, aki ezúttal hajós városnézésre kísérte a családokat összesen 7 alkalommal. 20 család,

Tovább olvasom »

Újra Bősön értünk célba

Programok Kezdőoldal /  Augusztus 27-én, szombaton – a pandémia miatt két év szünet után – ismét Bősön álltunk rajthoz. A versenyt szervező Bősi Futóklub tagjai szeretettel hívtak minket a versenyre, mi pedig nagy örömmel mentünk! A rövidebb távra neveztük az egész csapatot, 5 km-en értünk célba Ninával, Zsófival, Levivel és

Megkezdtük a Szülő 2022 pályázat programjait

Programok Kezdőoldal /  Ez év tavaszán az Emberi Erőforrások Minisztériuma felkérésére a Slachta Margit Nemzeti Szociálpolitikai Intézet ismét pályázatot hirdetett „Szülősegítő szolgáltatások támogatása 2022” (SZÜLŐ2022) címmel. A pályázatot ismét beadtuk és újra nyertünk! Ezúttal a maximálisan pályázható összeget kaptuk meg, ennek nagyon örültünk. Az első programra augusztus 25-én került sor

Vendégségben voltunk a Cifrásdi Pikniken

Programok Kezdőoldal /  Július utolsó napjára meghívást kaptunk a Cifra Műhely Egyesület Cifrásdi Piknik programjára, az écsi mezőszélre, ahol a tavaszi két alkalom után ismét találkoztunk egymással. Ezúttal nem a pályázat részeként, hanem csak úgy, kötetlenül, és zárt körben, hiszen ebben az időpontban rajtunk kívül nem volt más vendég a

Az idei nyár sem múlt el nyári tábor nélkül

Programok Kezdőoldal /  Ebben az évben már hatodik alkalommal szerveztük meg integrált napközis táborunkat Győrzámolyon, ezúttal a helyi Sportcsarnokban. Itt gyűltek össze hétfőn reggel a táborozók, összesen 38-an, köztük 12 kacifántos. Fejes Timi és Pulai Niki táborvezetők irányításával a Hófehérke és a hét törpe mese volt a vezérfonal, a mesét

Ismét Egy volt a világunk a mesében – ezúttal a szabadban a FOF 2021 pályázaton

Programok Kezdőoldal /  “Gyermekeim! Nekünk nincs jószágunk, aranyunk, se egyéb vagyonunk. Másféle kincset gyűjtsetek magatoknak: igyekezzetek minél többet tudni, minél több dolgot megérteni. Nagy csorda helyett leleményesség, arany helyett tiszta ész legyen a kincsetek. Ha ezt megszerzitek, mindenütt boldogultok, és nem lesztek szegényebbek másoknál.” Senye Ilona meseterapeutával és segítőivel ezúttal