Újra Bősön értünk célba

Augusztus 27-én, szombaton – a pandémia miatt két év szünet után – ismét Bősön álltunk rajthoz. A versenyt szervező Bősi Futóklub tagjai szeretettel hívtak minket a versenyre, mi pedig nagy örömmel mentünk!

A rövidebb távra neveztük az egész csapatot, 5 km-en értünk célba Ninával, Zsófival, Levivel és Árminnal. Futottunk a városban és futottunk parkban is, fák között.

A célba érkezést követően mind a négy kacifántos külön kis kupát kapott a szervezőktől, az egész csapat pedig egy nagy kupát!

A versenyen valamennyien a Bősi Futóklub vendégei voltunk, nevezési díjat nem kellett fizetnünk. A szervezők óriási szívvel, lelkesedéssel és sok munkával nagyon jó, hangulatos versenyt bonyolítottak le, jól éreztük magunkat.