Együtt ünnepeltünk

Advent utolsó hétvégéjén összegyűltünk egy kicsit ünnepelni, egy kicsit együtt lenni.

A szombat délután Varázs Tamás bűvész műsorával kezdődött, aki a közönség segítségével több varázslatot is bemutatott – még Mikulást is tudott varázsolni a könyv lapjaira, majd pedig élőben is. Amíg Tamás a gyerekek egy részének lufiból különböző dolgokat hajtogatott, addig a Mikulás egyesével a gyerekekhez lépett és megajándékozta őket.

Átadtuk a gyerekeknek a kis Tesco áruházak felajánlását, a Mikulás csomagot és az alapítvány ajándékát is, az Individual Home Decor csodaszép munkáit. A név mögött Sziver Krisztina áll, aki felajánlásával szintén hozzájárult a gyerekek öröméhez.

És az ajándékoknak még mindig nem volt vége, az Ízvadászok Egyesület, azaz Magyar László és felesége, Kati jöttek el hozzánk és amit a legjobban és legszívesebben csinálnak, főztek nemcsak a gyerekeknek, a szülőknek is. Az előadás után megkóstoltuk a finomságokat és beszélgettünk.

A programon a fotókat Kristóf Diána készítette, aki szintén önkéntesen jött el hozzánk.