Elkezdtük a Szülő 2023 pályázatunk programjainak megvalósítását

Nemzeti ünnepünkön, szép őszi időben találkoztunk a Bercsényi Diák Sport Egyesület ON-OK íjász szakosztály vezetőjével, Horváth Tiborral és segítőivel, akik ezen a délutánon nemcsak Tibornak, hanem nekünk is segítettek, hogy megismerjük az íjakat, a nyilakat, a céltáblákat, illetve a szabályokat. A történelmi íjászkodásról is hallottunk, és most már tudjuk, hogy Győr büszke lehet az íjászokra, hiszen szép eredményeket érnek el a hazai és a nemzetközi versenyeken.

Egy kis gyakorlás után házi versenyt rendeztünk, aminek a végén minden csapat emlékérmet kapott. Jó hangulatban telt a délután, mindenki nagyon jól érezte magát! A helyszín térítésmentes használatát a gyirmóti Viktória Lovasklub biztosította, amit nagyon köszönünk.