Grincsfát díszítettünk

Advent első vasárnapján is nagyon vártuk Az élet kis virága Alapítvány képviseletében Zörgő Sárát és Honti Ágit. Mindketten coachok, akik az előrevivő beszélgetésben hisznek.

A személyiségükkel, a programokkal szinte elvarázsolnak minket, nem volt ez másképp most sem. Sára érintett szülőként hozta létre az alapítványt, így tudja, mire van a legnagyobb szükségünk és azt hogyan tudjuk elérni. Értjük egymást – segítünk egymásnak.

Már azzal is, hogy ezt a 3 órát együtt töltöttük. Beszéltünk magunkról, tanultunk stresszkezelő technikákat és díszítettünk grincsfát. Ez utóbbit az alkotás közben „kívülről” is megnéztük. Hogy miért? Mert úgy másképp látszik ugyanaz.

Ági „Mikulástól” útravalót kaptunk, ami a következő találkozásig velünk lesz a tanult technikákkal és a grincsfával együtt. Köszönjük és jövőre is várunk titeket!