Programok

Kihirdették a végeredményt a Tesco pályázatán

„Örömmel értesítjük arról, hogy a 2023 őszén meghirdetett „Ön választ, mi segítünk” programtizennegyedik fordulójában az Ön körzetében az Ön által képviselt szervezet a 2. helyen végzett, így Önök nyerték el a Tesco 200 000 forintos támogatását.”

Ez a levél érkezett hozzánk február utolsó napjaiban. A csornai és az összes győri Tesco áruházban 4 héten át volt lehetőségük a vásárlóknak minden egyes vásárlás után kapott zsetonnal támogatni minket. A második legtöbb zsetont gyűjtöttük össze, így 200.000 Ft támogatásban részesültünk.

Április utolsó hétvégéjén utazunk Gyulára, ahol a Fuss a sérült gyermekekért futóversenyen állunk rajthoz. A támogatást a szállás költségeire fordítjuk.

Gratulálunk az első helyezett Gézengúz Alapítványnak és a harmadik helyezett Rábatamási Sportkörnek, munkájukhoz további sikereket kívánunk!