Újra Dance Ability Tóth Sárával

A pandémia miatt 3 év kihagyás után tudtuk ismét megtartani a Dance Ability, azaz az integrált tánc állandó programunkat Tóth Sára terapeutával.

A gyerekek partnerei ezúttal a Börcsi Faluszépítő és Kulturális Egyesület tagjai voltak, akik örömmel fogadták a meghívásunkat.

A közelgő Mikulás napra tekintettel az óra a Mikulás és a karácsony jegyében zajlott, Sára karácsonyi válogatás zenékkel és számos karácsonyi kellékkel érkezett.

A lányok, asszonyok remekül működtek együtt a gyerekekkel, mintha ezer éve ismernék őket. A ráhangolódást segítő feladatoktól fokozatosan jutottunk el az óra végére egy-egy kis koreográfiáig.

A módszer lényege ezen az órán is megvalósult, a tánc közben eltűntek a különbségek, és ismét láthattuk, hogy mindannyian egyszerre tanulók és tanítók is vagyunk!